Кошик
494 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Розширювальний бачок

РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАЧОК СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА

 

ЩО ТАКЕ РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАЧОК І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕН?

 

Розширювальний бачок – це деталь автомобіля, яка знаходиться поруч з радіатором і наполовину свого розміру виступає над ним (тобто середина бачка знаходиться на одному рівні з верхньої радіаторної частиною).

 

Конструкція розширювального бачка

 

Розширювальний бачок на автомобіль має вигляд невеликого пластикового контейнера з пропускним клапаном і гумовими трубками (відвідним і зливним шлангами), а також з датчиком рівня рідини або без нього. Ємність кріпиться прямо до кузова автомобільного транспорту, а з радіатором з'єднується за допомогою шланга.

 

Принцип роботи розширювальних бачків автомобіля

 

На перший погляд незначне, просте на вигляд виріб з пластику білого кольору – розширювальний бачок для авто, – насправді є важливим вузлом системи охолодження автомобіля. Він виконує роль компенсатора охолоджуючої рідини і регулятора тиску в системі.

 

Як відомо, під час руху автомобіля двигун нагрівається, відповідно гріється і охолоджуюча рідина (антифриз). При нагріванні рідина здатна розширюватися, тобто значно збільшувати свій об'єм. А значить з'являється зайве тиск, оскільки система охолодження герметична. Клапан бачка, перебуваючи під дією стисненого повітря, відкривається, і зайвий обсяг рідини переміщається в розширювальний бак.

Після завершення роботи двигуна, охолоджуюча система починає працювати у зворотному порядку. Щоб не допустити пониження тиску в розширювальному бачку до мінімуму, автоматично відкривається клапан, і рідина з розширювального бачка надходить назад в систему охолодження.

Таким чином, розширювальний бачок на автомобіль забезпечує оптимальну циркуляцію охолоджуючої рідини в двигуні, тим самим знижуючи ризик його перегріву.

ГДЕ КУПИТЬ РАСШИРИТЕЛЬНЫЙ БАЧОК ДЛЯ АВТОМОБИЛЯ?

 

Со временем бачок охлаждающей жидкости может изнашиваться и выходить из строя из-за образования течи шланга бачка, разрыва трубки от высокой температуры при падении объема антифриза, засора или коррозии клапана бачка. А это, в свою очередь, может спровоцировать разгерметизацию всей системы охлаждения, что чревато перегревом двигателя и отключением системы отопления. Поэтому очень важно вовремя произвести замену расширительного бачка для охлаждающей жидкости.

 

Найти нужную деталь для автомобиля Вы можете без проблем найти в интернет магазине автозапчастей euro-car-parts.com.ua. В частности, на сайте компании Euro Car Parts Вы можете купить расширительный бачок для автомобиля такой марки, как: Volkswagen (Фольксваген), Audi (Ауди), BMW (БМВ), Ford (Форд), Opel (Опель), Citroen (Ситроен), Mercedes (Мерседес), Renault (Рено), Skoda (Шкода), Peugeot (Пежо), Fiat (Фиат) и др.

 

Мы работаем только с надёжными поставщиками автомобильных запчастей, оригиналов и их заводских аналогов.

 

Обращайтесь! Мы с радостью поможем Вам забыть о проблемах излишка жидкости в охладительной системе Вашего автомобиля!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner