Кошик
494 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Свічки накалу

Свічка розжарення

використовується в дизельних двигунах і системах автономного опалення типу Webasto. На відміну від бензинових двигунів, в дизельних паливо подається безпосередньо в циліндр, а займання відбувається за рахунок стиснення, не від іскри. Свічки розжарювання необхідні для підігріву дизельного палива до потрібної температури перед подачею в циліндр. По суті свічка розжарювання, це електричний нагрівач зі спіральним резистором в захисній оболонці. Відрізняються вони розміром і матеріалом, з якого виготовлений корпус свічки. Розпечені свічки бувають металеві або керамічні.

Как проверить свечу накала?

Свечи накала, как и обычные свечи системы зажигания имеют ограниченный срок службы, а в случае не исправности, особенно в прохладную погоду, неисправность свечи не позволит запустить дизельный двигатель. Проверить калильную свече можно с помощью мультиметра, переведите его в положение для замера сопротивления и приложите одну из его клем на свечу, а вторую к массе. Если сопротивления не будет, свеча неисправна и её нужно заменить. 

Если Вы не уверен в правильности подбора свечи накала, просто позвоните по вышеуказанным телефонам и наш менеджер подберет свечу накала для Вашего автомобиля!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner