Кошик
494 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Радіатори кондиціонера

Радіатори кондиціонера, осушувач кондиціонера, конденсор

 

Радіатор кондиціонера – це важлива деталь кліматичної системи, якою оснащуються сучасні автомобілі.

 

Авторадіатор виготовляється з алюмінію. Він являє собою мережу трубок з напаяними пластинами (ребрами), які поєднуються перегородками. Така конструкція забезпечує збільшену площу охолодження і максимальну тепловіддачу, що підвищує ефективність кондиціонера і дозволяє швидко довести температуру в салоні автомобіля до комфортного рівня.

 

ПРИНЦИП ДІЇ РАДІАТОРІВ КОНДИЦІОНЕРА

 

Забезпечення комфортних умов поїздки дуже важливо для здоров'я і життя водія. Адже в літню спеку пересування в автомобілі без кондиціонування температура повітря в салоні буде стрімко підвищуватися. При високій температурі повітря та задусі у машині самопочуття водія буде погіршуватись, з'явиться відчуття млявості і дискомфорту, із-за чого він може втратити пильність на дорозі, вчасно не зреагувати на дорожню ситуацію і потрапити в ДТП.

 

Для створення оптимальної температури в салоні автомобіля і необхідний радіатор кондиціонера, працює таким чином, щоб забезпечувати постійний теплообмін між холодоагентом і навколишнім середовищем.

 

Принцип дії авторадиатора досить простий: фреон, що циркулює в системі, поглинає тепло з повітря, що йде в салон машини, і з його допомогою випаровується. Потім ця пара стискується, і тепло з нього виводиться назовні (тобто, розсіюється у вуличне повітря). Під час стиснення відбувається конденсація холодоагенту в рідкий стан і процес повторюється. Якщо говорити коротко, функція радіаторів кондиціонера полягає у віддачі зайвого тепла навколишнього середовища в момент руху автомобіля або примусово при включенні вентилятора.

ГДЕ КУПИТЬ РАДИАТОР КОНДИЦИОНЕРА АВТОМОБИЛЯ?

 

Радиатор кондиционера расположен за передней решеткой бампера, поэтому соприкасается с воздухом и часто подвергается ударам камней и загрязнению частицами пыли, что может привести к снижению его производительности, коррозии деталей или к поломки авторадиатора. И тогда Вам потребуется выполнить замену этой детали климат системы транспортного средства.

 

В интернет магазине автозапчастей euro-car-parts.com.ua Вы без проблем сможете найти нужную деталь для ремонта и обслуживания автомобиля. В частности, на сайте компании Euro Car Parts Вы можете купить радиатор кондиционера для автомобилей марок Volkswagen (Фольксваген), Renault (Рено), Opel (Опель), Peugeot (Пежо), Citroen (Ситроен), Fiat (Фиат), Ford (Форд), Marcedes (Мерседес), Audi (Ауди), Skoda (Шкода), Chevrolet (Шевроле), BMW (БМВ), Dacia (Дачия), Daewoo (Дэу), Toyota (Тойота), Volvo (Вольво), Iveco (Ивеко), Seat (Сеат), Mitsubishi (Митсубиши), Smart (Смарт), KIA (Киа), Nissan (Ниссан).

 

Мы работаем только с надёжными поставщиками автомобильных запчастей, оригиналов и их заводских аналогов.

 

Обращайтесь! Мы с радостью позаботимся о Вашем комфортном передвижении на автомобиле!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner