Кошик
494 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Мотор грубки

Вентилятор пічки автомобільний.

В холодну пору року і при дощовій погоді, коли потіє лобове скло, автомобільна пічка просто необхідна. Саме вона створює нормальний клімат всередині салону автомобіля, зігріваючи водія і пасажирів, що означає, працездатність моторчика печі необхідно постійно підтримувати і контролювати. Обдув лобового скла запобігає запотіванню в дощову погоду, що впливає на безпеку руху автомобіля, дуже важливо що б водієві нічим не обмежували оглядовість . В силу того, що моторчик пічки постійно працює, це одне з найбільш вразливих місць опалювальної системи автомобіля. Опалювальна система являє собою радіатор з вбудованим вентилятором, повітроводи, заслінки і патрубки, які направляють потоки повітря підігрітого в радіаторі пічки допомогою охолоджуючої рідини.

Причини поломки моторчика печі

По суті, вентилятор пічки, це невеликий електромотор з лопатями які ганяють повітря по воздуховодам системи опалення та причини виходу з ладу такі ж як і у решти електромоторів. Із-за постійного навантаження виходять з ладу підшипники, що супроводжується скрипом, вереском і може привезти до подальшого клину моторчика печі. Виходять з ладу щітки електромотора, окислюються контакти, пробиває обмотку. Причин виходу з ладу вентилятора може бути багато, але з-за малих розмірів самого моторчика, він неремонтопригодный, замінити окремо щітки або підшипник не можливо, за цього даний вузол потрібно міняти цілком.

Якщо Ви хочете купити моторчик пічки, але не знайшли потрібний вентилятор серед асортименту на сайті, зателефонуйте нам по телефону і менеджер підбере необхідну деталь для вашого автомобіля!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner