Кошик
494 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Моторне масло

Бесплатная доставка масла при заказе от 4-х литров

Divinol - німецький бренд, що спеціалізується на виробництві ремонтних мастильних матеріалів.

Торгова марка експортує продукцію в 35 країн по всьому світу, і займає лідируючі позиції у більшості виробників автомобілів. Моторні масла Дівінол використовуються в двигунах і механізмах практично всіх транспортних засобів.

Divinol поставляє продукцію як в промислових масштабах, так і для роздрібних магазинів. Показує відмінні експлуатаційні якості для транспортних засобів, що працюють і на бензині, і на дизелі.

Моторні масла Divinol можна розділити на три групи, в залежності від використовуваного транспорту, а саме:

· Для приватних транспортних засобів;

· Для комерційних замовлень і автотранспорту;

· Для мотоциклів.

Основні товарні групи:

· Моторні масла;

· Гідравлічні масла;

· Компресорні масла;

· Трансмісійні масла;

· Редукторні масла;

· ATF-масла;

· Технічні рідини;

· Антифриз;

· Технічні мастила;

· Засоби для бетону і асфальту.

Divinol - це якісна продукція за доступними цінами, яка схвалена не тільки приватними клієнтами, а й гігантами по виробництву автомобілів.

Особливості моторних олив Divinol

Моторна олива Дівінол може бути двох типів, а саме: синтетичним і мінеральним. При виготовленні використовується базове масло, а потім, за допомогою додавання присадок коректують характеристики.

Успіх компанії ґрунтується на унікальності продукції. Копання має власну лабораторію при заводі, де відбувається розробка нових присадок, які, в свою чергу, теж є унікальними. Експлуатація моторних масел від Divinol гарантовано збільшує термін роботи двигуна. Це особливо явно проявляється при їзді за містом.

Кращі якості продуктів, як зазвичай, виявляються не в найкращих дорожніх умовах, коли двигун автомобіля отримує додаткові навантаження, незрівнянні з тихою міський їздою.

Основні властивості, які виділяють масла Divinol від конкурентів:

· Мають очисними властивостями;

Забезпечують надійний захист вузлів двигуна від зносу;

· Знижують частоту заміни масла в механізмах;

· Мають ефективними охолоджуючими властивостями.

Крім цього, масла Divinol дозволяють запускати холодний двигун, так як зберігають хороший рівень в'язкості навіть при температурі нижче нуля.

Моторні масла Divinol відгуки

Думка автолюбителів одноголосне - моторне масло Divinol варто своїх грошей. Покупці відзначають, що ціна на моторні масла Divinol знаходиться в середньому сегменті. Цей бренд вже не бюджетна категорія, але якість не поступається ціною, тому практично ніхто не шкодує про покупку і після першого досвіду використання зазвичай рекомендують своїм товаришам.

Рішення купити моторне масло Divinol стає ключовим, після чого автовласники постійно користуються продукцією саме цієї марки. Адже робота на Дівінол захищає механізми від іржі, а вузли двигуна залишаються чистими, що відповідно подовжує термін експлуатації агрегату.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner