Кошик
494 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Автомобільні пружини

Автомобільні пружини

ходової частини тримають вагу машини і згладжують нерівності дороги тим самим підвищуючи комфортність пересування. Амортизатори ж зменшують коливання пружини, що перешкоджає розгойдування машини під час руху і дозволяє підвищити ефективність гальмування. Разом пружина і амортизатор утворюють систему підвіски, що забезпечує найкраще зчеплення з дорогою. З часом корозія і втома металу зношує пружини, вони просідають зменшуючи дорожній просвіт, амортизатори в свою чергу стискаються, що призводить до пробою амортизатора і подальшого виходу його з ладу. Так само частою причиною виходу з ладу пружин є поломка нижнього витка, особливо це поширено в пружин з перемінною товщиною прута, але такі пружини забезпечують більш комфортну їзду по дрібних нерівностях.

Типы пружин автомобильных:

-Линейная пружина. Такой вид пружин имеет постоянную толщину прута и цилиндрическую форму, что обеспечивает постоянную жесткость.

-Прогрессивная пружина. Пружина с переменной жесткостью, их жесткость увеличивается во время сжатия пружины.

-Пружина с боковой нагрузкой. В народе именуемые "Банан", из-за специфики своей конструкции, во время сжатия оказывают боковое давление на чашу амортизатора. Эта позволяет уменьшить трение между сальником и штоком, что в свою очередь увеличивает срок службы амортизаторов.

-Пружина - миниблок. Имеет бочкообразную форму и переменную толщину прута. Такая форма пружины позволяет сохранить компактный размер при этом имеет прогрессивным коэффициентом жесткости. Пружина - миниблок работает бесшумно и обеспечивает повышенный комфорт во время движения. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner