Кошик
496 відгуків
ул. Крайняя 1-Б, Київ, Україна
Додати відгук

Маточинні підшипники

Маточинні підшипники. Підшипник маточини колеса.

 

Підшипник маточини колеса – це дуже важливий елемент ходової частини автомобіля, від якого залежить безпека водія і пасажирів під час руху транспортного засобу, так як поломка ступичного підшипника може спровокувати втрату керованості автомобілем.

 

ВИДИ ПІДШИПНИКІВ МАТОЧИНИ КОЛЕСА

 

Причиною пошкодження передніх і задніх маточинних підшипників можуть стати навіть незначні часточки бруду, що потрапили на них. Про те, що підшипник вийшов з ладу, Вам просигналізує гул під час їзди (краще всього його чути під час руху накатом), який буде посилюватися у міру збільшення швидкості. А, значить, прийшов час провести заміну цієї автозапчастини.

 

Своєчасний ремонт підшипника маточини колеса забезпечить маневреність транспортного засобу, а водієві – безпека і комфорт під час пересування на машині. Але для того, щоб правильно вибрати підшипник в магазині, Вам необхідно знати, який вид підшипника встановлено у Вашій машині, так як тільки аналогічна деталь здатна впоратися зі своїми функціями в повному обсязі.

 

Класифікація маточинних підшипників здійснюється за такими ознаками:

 

1. По інтеграції з іншими елементами підвіски:

 • окремо стоять;
 • з фланцем для кріплення на маточині або гальмівному диску;
 • об'єднані з маточиною.

2. З внутрішньої конструкції:

 • однорядні;
 • дворядні;
 • багаторядні.

3. За типом тіл кочення:

 • кулькові;
 • роликові;
 • об'єднані.

4. За типом сприйманого навантаження:

 • радіальні;
 • наполегливі;
 • радіально-упорні (конічні).

5. По здатності встановлюватися на опорі:

 • самоустановлювальні;
 • несамоустанавливающиеся.

6. По сумісності з ABS:

 • без інтеграції з ABS;
 • з зубчастим кільцем;
 • з магнітним кільцем-енкодером.

 

Незважаючи на таку детальну класифікацію, різновиди маточинних підшипників в основному базуються на двох принципах – за типом навантаження і формою тіл кочення: кулькові радіальні, кулькові радіально-упорні, кулькові упорні, кулькові радіальні сферичні, роликові наполегливі, роликові конічні роликові радіальні з короткими циліндричними роликами, роликові радіальні зі сферичними роликами, роликові радіальні з довгими циліндричними роликами, роликові радіальні з витими роликами.

КОНСТРУКЦІЯ МАТОЧИННИХ ПІДШИПНИКІВ

 

Кульковий підшипник маточини колеса є найбільш поширеним. Тілом кочення в ньому виступають «бігаючі» по кільцях підшипника кульки, закріплені в штампований, механічно оброблений або полімерний сепаратор. Завдяки своїй конструкції, кульковий ступичный підшипник має мінімальний момент тертя, що дозволяє йому розвивати велику швидкість обертання.

 

 

1 - Зовнішнє кільце; 2 - Внутрішнє кільце; 3 - Тіла кочення; 4 - Типи сепараторів (полімерний, штампований, механічно оброблений).

 

Роликовий радіальний підшипник маточини колеса складається із зовнішнього і внутрішнього кільця і тіла кочення в вигляді циліндричного ролика, закріпленого в сепараторі, який може бути полімерним, латунним або сталевим. При необхідності збільшити вантажопідйомність автомобіля, можливо і виготовлення циліндричного роликового підшипника без сепаратора, але у такому разі кількість роликів буде максимальним.

 

 

1 - Зовнішнє кільце; 2 - Внутрішнє кільце; 3 - Тіла кочення; 4 - Типи сепараторів (полімерний, сталевий, латунний).

 

► Кульковий радіально-упорний підшипник маточини колеса складається із зовнішнього і внутрішнього кільця і тіла кочення, закріпленого в полімерному або сталевому сепараторі.

Відмінною особливістю радіально-упорних роликових підшипника маточини є здатність сприймати як радіальні, так і осьові навантаження. В конічних роликових підшипниках, здатних сприймати осьове навантаження тільки в одному напрямку, встановлюється пластиковий сепаратор. В той час, як в конструкції двостороннього конічного роликового підшипника, який здатний сприймати осьове навантаження в обох напрямах, сепаратор виготовляється штампованим з листової сталі, так як він повинен володіти високою зносостійкістю.

 

 

1 - Зовнішнє кільце; 2 - Внутрішнє кільце; 3 - Тіла кочення; 4 - Типи сепараторів (полімерний, сталевий).

 

ДЕ КУПИТИ ПІДШИПНИКИ МАТОЧИНИ КОЛЕСА?

 

Вне зависимости от того, какой вид подшипника Вам понадобится заменить в Вашем автомобиле, в интернет магазине автозапчастей euro-car-parts.com.ua Вы можете найти и купить подшипники ступицы для автомобилей любых марок: Ford (Форд), Opel (Опель), Renault (Рено), Peugeot (Пежо), Fiat (Фиат), Volkswagen (Фольксваген), BMW (БМВ), Citroen (Ситроен), Audi (Ауди), Hyundai (Хюндай), Mazda (Мазда), Nissan (Ниссан), Kia (Киа), Mercedes-Benz (Мерседес-Бенц), Honda (Хонда), Subaru (Субару), Toyota (Тойота), Chevrolet (Шевроле), Mitsubishi (Митсубиши), Seat (Сеат), Daewoo (Дэу), Skoda (Шкода), Iveco (Ивеко), Volvo (Вольво), Dacia (Дачия), Porsche (Порше), Smart (Смарт), Suzuki (Сузуки).

 

Большой ассортимент запчастей для автомобилей, представленный на сайте компании Euro Car Parts, позволит Вам подобрать подходящий по цене ступичный подшипник и оформить его покупку онлайн. Также заказать подшипник ступицы колеса Вы можете, позвонив нашим специалистам по номеру, указанному на сайте. Наши специалисты помогут Вам осуществить подбор подшипника ступицы и подскажут, какие ступичные подшипники лучше подойдут для Вашей марки и серии автомобиля.

 

Ми працюємо тільки з надійними постачальниками автомобільних запчастин, оригіналів та їх заводських аналогів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner